top of page

חברי הדירקטוריון אסת"י 2023

'רשימת מועמדים לפי א'-ב

Placeholder Image

מר בועז ורדי

בועז ורדי , בן 50 נשוי + 3. בהכשרתי תואר ראשון במדעי ההתנהגות, תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית. מוכר באיט"ה כמומחה ומדריך סיביטי ומוסמך כסכמה תרפיסט. בעל קליניקה בחיפה ובקיבוץ החותרים. במקביל לקליניקה פרטית משרת מזה כ 15 שנה כקב"ן במילואים בבית חולים 10 בחיפה. בשנים האחרונות מרצה ומדריך קבוצות מיומנויות בבית הספר סיביטי אינטגרטיבי בחיפה ובאונליין.

אני רוצה להצטרף לדירקטוריון מתוך רצון לתרום לקהילה ושואף למצוא דרכים לחזק את הקהילתיות ולקדם את הידע והמקצועיות בתחום.

Placeholder Image

הגב' לילך קורן

לילך קורן, פסיכולוגית קלינית מומחית, בעלת ניסיון בטיפול פסיכודינאמי, טיפול קוגניטיבי-התנהגותי (CBT), וסכמה תרפיה (Advanced Individual Schema therapist).
מעבר לכך, משלבת שיטות טיפול נוספות כמו EMDR, טיפול זוגי, טיפול ממוקד גוף AEDP, DBT, ACT , ועוד.
אני מלמדת במסגרות אקדמיות שונות ומעבירה הכשרות לאנשי מקצוע בתחומים שונים, בפרט בסכמה תרפיה.
אני אוהבת מאד את עבודתי ומרגישה שזו זכות גדולה לעסוק בה.

ברצוני להמשיך את התנדבותי לדירקטוריון אסת"י, על מנת להמשיך לקדם את ההתפתחות של קהילת סכמה תרפיה, אשר קרובה לליבי.
חשוב בעיני שאסת"י תהווה בית חם ותומך למטפלים, חדשים וותיקים כאחד, באווירה של עשייה משותפת ותמיכה, תוך הגברת המודעות והעניין בנוגע לסכמה תרפיה, בקרב מטפלים בארץ.

Placeholder Image

ד"ר מירית שני סלע

ד"ר מירית שני סלע, פסיכולוגית קלינית מומחית ומדריכה בטיפול ואבחון, מדריכה מוכרת באיט"ה ומוסמכת בסכמה תרפיה. עבדתי במשך 19 שנים במרפאות החוץ בשלוותה, בחלקן כפסיכולוגית אחראית. בעשור האחרון אני עובדת כמרצה מן החוץ במרכז האקדמי רופין במגמה לפסיכולוגיה קלינית ומטפלת בקליניקה פרטית. בנוסף, אני בוגרת קורס מורים ליוגה אינטגרטיבית וקורס יוגה כתרפיה.
אני מטפלת בגישה אינטגרטיבית ובתוך כך אינטגרציית גוף-נפש-רוח במגוון קשיים ומכאובים.

ברצוני להתנדב לדירקטוריון אסת"י, ראשית על מנת לתמוך בהמשך קיום קהילת המטפלים החשובה הזו, המהווה משפחה תומכת ומגדלת עבור מטפלים ממגוון גישות ובכך מגשימה רעיון של אינטגרציה בטיפול הלכה למעשה.

אשמח שנמשיך ונקיים את הפעילויות הנוכחיות ובהן מפגשי "סכמה בסלון" והכנס השנתי ובתקווה ליוזמות חדשות ונוספות.

הגב' ענבר צרפתי - גזברית

אני מטפלת בפסיכודרמה בשילוב אמנויות, פסיכותרפיה בcbt, מטפלת ב IEMT וכמובן סכמה תרפיה, שזה הכלי המרכזי איתו אני עובדת. מוסמכת כ-Advanced Individual Schema therapist.
מטפלת בטראומות מסוגים שונים, כמו גם עם מורכבויות והתמודדויות עם שינויים בחיים. מלווה זוגות במעבר להורות. עובדת עם מטופלים המאובחנים עם הפרעות אישיות, PTSD ו-CPTSD. אוהבת ומסופקת מעיסוקי, אשר מהווה חלק משמעותי מהאדם שאני. חשובה לי תקשורת טיפולית בגובה העיניים.

ברצוני להמשיך את התנדבותי לדירקטוריון אסת"י, כגזברית, על מנת לקדם את ההתפתחות המקצועית והאישית של הקהילה וחבריה, להמשיך במסורת של מפגשי העשרה במסגרת "סכמה בסלון", הכנסים השנתיים ופיתוח מאגר ידע עשיר וזמין אונליין.

הגב' שירי אנגל חן

שירי אנגל חן, בת 41, נשואה ואמא לשלושה. גרה במודיעין, בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית, מטפלת ומדריכה ב CBT, מוסמכת בסכמה תרפיה, מטפלת ב EMDR.
בנוסף לקליניקה במודיעין אני עובדת בעשור האחרון במרכז לברה"נ באר יעקב, בשנים האחרונות במחלקת טיפול יום.

אני נהנית להיות חלק מקהילת הסכמה תרפיה, מרגישה שזו קהילה גם מלמדת אבל גם מאוד עוטפת. מרגישה לאחרונה שאני יכולה להתחיל להרשות לעצמי להתקדם מעבר למקום אליו הגעתי, זה נכון בכמה נושאים כשאחד מהם זה הרצון להיות חלק מהדירקטוריון של אסת"י.

הגב' שלי נתן

בעלת תואר שני קליני מאוניברסיטת בר אילן. מוסמכת פסיכותרפיה פסיכודינמית מביה"ס לרפואה באוניברסיטת תל אביב , בוגרת התכנית לסכמה תרפיה באוניברסיטת רייכמן ומומחית בסכמה תרפיה מטעם ISST משנת 2022.
התחלתי את דרכי המקצועית בתחום הטיפול הנפשי בשנת 1992 במחלקה אשפוזית מבוגרים ובמרפאת בריאות הנפש ילדים ונוער שם עבדתי כ 10 שנים כמטפלת וכמדריכה, את הידע הקליני יישמתי כמנהלת פנימייה טיפולית פוסט אשפוזית וכמנהלת מחלקת הדרכה בעמותת עלם. שם עסדתי בפיתוח הטיפול הבלתי פורמלי בנוער.במקביל, במשך עשור הרציתי במכללת בית ברל במח' לטיפול באמנות, וקידום נוער.

בתחום הטיפול בלהט"ב בשנים 2021-2014 הייתי שותפה לפיתוח שרות טיפולי ללהט"ב הקליניקה הארצית, והקמת מערך פסיכוסוציאלי, במשרד הרווחה, והקמת הקליניקה למשפחה הגאה.
בשנים האחרונות אני מתמקדת בעבודה טיפולית והדרכה בקליניקה עצמאית. מלמדת ומדריכה בתהליכי הכשרה ולמידה בתחום הטיפול בלהט"ב. אני משלבת את כל הידע והניסיון שרכשתי בתחומים השונים, ואוספת אותם תחת הגג האינטגרטיבי של הסכמה תרפיה.

אשמח בעתיד, כחברת דירקטוריון אסתי, לתרום לפיתוח מסגרות למידה והתפתחות מקצועית עבור מי שלמדו את הקורס הבסיסי ועבור מי שהוסמכו. ולבסס את הסכמה תרפיה כגוף ידע רלוונטי עבור מטפלים ומטפלות מתחומים שונים מחוץ לקהילת הסכמה.

bottom of page